Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 1:50 pm
Seawoods Darave 1:54 pm
Nerul 1:57 pm
Jui Nagar 2:00 pm
Sanpada 2:03 pm
Vashi 2:05 pm
Mankhurd 2:13 pm
Govandi 2:16 pm
Chembur 2:18 pm
Tilak Nagar 2:21 pm
Kurla 2:24 pm
Chunabhatti2:27 pm
GTB Nagar 2:30 pm
Vadala Road 2:35 pm
Sewri 2:38 pm
Cotton Green 2:41 pm
reay Road 2:43 pm
Dockyard Road 2:46 pm
Sandhurst Road 2:48 pm
Masjid 2:50 pm
Mumbai CST 2:53 pm


Download PDF