Local Train Route


Station Time
Belapur CBD 12:41 pm
Seawoods Darave 12:45 pm
Nerul 12:48 pm
Jui Nagar 12:51 pm
Sanpada 12:54 pm
Vashi 12:56 pm
Mankhurd 1:04 pm
Govandi 1:07 pm
Chembur 1:09 pm
Tilak Nagar 1:12 pm
Kurla 1:15 pm
Chunabhatti1:18 pm
GTB Nagar 1:21 pm
Vadala Road 1:26 pm
Sewri 1:29 pm
Cotton Green 1:32 pm
reay Road 1:34 pm
Dockyard Road 1:37 pm
Sandhurst Road 1:39 pm
Masjid 1:41 pm
Mumbai CST 1:44 pm


Download PDF