Local Train Route


Station Time
Vashi 9:15 am
Mankhurd 9:23 am
Govandi 9:26 am
Chembur 9:28 am
Tilak Nagar 9:31 am
Kurla 9:34 am
Chunabhatti9:37 am
GTB Nagar 9:40 am
Vadala Road 9:45 am
Sewri 9:48 am
Cotton Green 9:51 am
reay Road 9:53 am
Dockyard Road 9:56 am
Sandhurst Road 9:58 am
Masjid 10:00 am
Mumbai CST 10:03 am


Download PDF