Local Train Route


Station Time
Vashi 7:32 am
Mankhurd 7:40 am
Govandi 7:43 am
Chembur 7:45 am
Tilak Nagar 7:48 am
Kurla 7:51 am
Chunabhatti7:54 am
GTB Nagar 7:57 am
Vadala Road 8:02 am
Sewri 8:05 am
Cotton Green 8:08 am
reay Road 8:10 am
Dockyard Road 8:13 am
Sandhurst Road 8:15 am
Masjid 8:17 am
Mumbai CST 8:20 am


Download PDF