Local Train Route


Station Time
Vashi 5:48 am
Mankhurd 5:56 am
Govandi 5:59 am
Chembur 6:01 am
Tilak Nagar 6:04 am
Kurla 6:07 am
Chunabhatti6:10 am
GTB Nagar 6:13 am
Vadala Road 6:18 am
Sewri 6:21 am
Cotton Green 6:24 am
reay Road 6:26 am
Dockyard Road 6:29 am
Sandhurst Road 6:31 am
Masjid 6:33 am
Mumbai CST 6:36 am


Download PDF