Local Train Route


Station Time
Vashi 5:04 am
Mankhurd 5:12 am
Govandi 5:15 am
Chembur 5:17 am
Tilak Nagar 5:20 am
Kurla 5:23 am
Chunabhatti5:26 am
GTB Nagar 5:29 am
Vadala Road 5:34 am
Sewri 5:37 am
Cotton Green 5:40 am
reay Road 5:42 am
Dockyard Road 5:45 am
Sandhurst Road 5:47 am
Masjid 5:49 am
Mumbai CST 5:52 am


Download PDF