Local Train Route


Station Time
Vashi 4:38 am
Mankhurd 4:46 am
Govandi 4:49 am
Chembur 4:51 am
Tilak Nagar 4:54 am
Kurla 4:57 am
Chunabhatti5:00 am
GTB Nagar 5:03 am
Vadala Road 5:08 am
Sewri 5:11 am
Cotton Green 5:14 am
reay Road 5:16 am
Dockyard Road 5:19 am
Sandhurst Road 5:21 am
Masjid 5:23 am
Mumbai CST 5:26 am


Download PDF