Local Train Route


Station Time
Vashi 4:16 am
Mankhurd 4:24 am
Govandi 4:27 am
Chembur 4:29 am
Tilak Nagar 4:32 am
Kurla 4:35 am
Chunabhatti4:38 am
GTB Nagar 4:41 am
Vadala Road 4:46 am
Sewri 4:49 am
Cotton Green 4:52 am
reay Road 4:54 am
Dockyard Road 4:57 am
Sandhurst Road 4:59 am
Masjid 5:01 am
Mumbai CST 5:04 am


Download PDF