Local Train Route


Station Time
Vashi 4:00 am
Mankhurd 4:08 am
Govandi 4:11 am
Chembur 4:13 am
Tilak Nagar 4:16 am
Kurla 4:19 am
Chunabhatti4:22 am
GTB Nagar 4:25 am
Vadala Road 4:30 am
Sewri 4:33 am
Cotton Green 4:36 am
reay Road 4:38 am
Dockyard Road 4:41 am
Sandhurst Road 4:43 am
Masjid 4:45 am
Mumbai CST 4:48 am


Download PDF