Local Train Route


Station Time
Panvel 11:44 pm
Khandeshwar 11:48 pm
Mansarovar 11:51 pm
Kharghar 11:54 pm
Belapur CBD 11:58 pm
Seawoods Darave 12:02 am
Nerul 12:05 am
Jui Nagar 12:08 am
Sanpada 12:11 am
Vashi 12:13 am
Mankhurd 12:21 am
Govandi 12:24 am
Chembur 12:26 am
Tilak Nagar 12:29 am
Kurla 12:32 am
Chunabhatti12:35 am
GTB Nagar 12:38 am
Vadala Road 12:43 am
Sewri 12:46 am
Cotton Green 12:49 am
reay Road 12:51 am
Dockyard Road 12:54 am
Sandhurst Road 12:56 am
Masjid 12:58 am
Mumbai CST 1:01 am


Download PDF