Local Train Route


Station Time
Panvel 10:15 pm
Khandeshwar 10:19 pm
Mansarovar 10:22 pm
Kharghar 10:25 pm
Belapur CBD 10:29 pm
Seawoods Darave 10:33 pm
Nerul 10:36 pm
Jui Nagar 10:39 pm
Sanpada 10:42 pm
Vashi 10:44 pm
Mankhurd 10:52 pm
Govandi 10:55 pm
Chembur 10:57 pm
Tilak Nagar 11:00 pm
Kurla 11:03 pm
Chunabhatti11:06 pm
GTB Nagar 11:09 pm
Vadala Road 11:14 pm
Sewri 11:17 pm
Cotton Green 11:20 pm
reay Road 11:22 pm
Dockyard Road 11:25 pm
Sandhurst Road 11:27 pm
Masjid 11:29 pm
Mumbai CST 11:32 pm


Download PDF