Local Train Route


Station Time
Panvel 10:05 pm
Khandeshwar 10:09 pm
Mansarovar 10:12 pm
Kharghar 10:15 pm
Belapur CBD 10:19 pm
Seawoods Darave 10:23 pm
Nerul 10:26 pm
Jui Nagar 10:29 pm
Sanpada 10:32 pm
Vashi 10:34 pm
Mankhurd 10:42 pm
Govandi 10:45 pm
Chembur 10:47 pm
Tilak Nagar 10:50 pm
Kurla 10:53 pm
Chunabhatti10:56 pm
GTB Nagar 10:59 pm
Vadala Road 11:04 pm
Sewri 11:07 pm
Cotton Green 11:10 pm
reay Road 11:12 pm
Dockyard Road 11:15 pm
Sandhurst Road 11:17 pm
Masjid 11:19 pm
Mumbai CST 11:22 pm


Download PDF