Local Train Route


Station Time
Panvel 9:58 pm
Khandeshwar 10:02 pm
Mansarovar 10:05 pm
Kharghar 10:08 pm
Belapur CBD 10:12 pm
Seawoods Darave 10:16 pm
Nerul 10:19 pm
Jui Nagar 10:22 pm
Sanpada 10:25 pm
Vashi 10:27 pm
Mankhurd 10:35 pm
Govandi 10:38 pm
Chembur 10:40 pm
Tilak Nagar 10:43 pm
Kurla 10:46 pm
Chunabhatti10:49 pm
GTB Nagar 10:52 pm
Vadala Road 10:57 pm
Sewri 11:00 pm
Cotton Green 11:03 pm
reay Road 11:05 pm
Dockyard Road 11:08 pm
Sandhurst Road 11:10 pm
Masjid 11:12 pm
Mumbai CST 11:15 pm


Download PDF