Local Train Route


Station Time
Panvel 9:48 pm
Khandeshwar 9:52 pm
Mansarovar 9:55 pm
Kharghar 9:58 pm
Belapur CBD 10:02 pm
Seawoods Darave 10:06 pm
Nerul 10:09 pm
Jui Nagar 10:12 pm
Sanpada 10:15 pm
Vashi 10:17 pm
Mankhurd 10:25 pm
Govandi 10:28 pm
Chembur 10:30 pm
Tilak Nagar 10:33 pm
Kurla 10:36 pm
Chunabhatti10:39 pm
GTB Nagar 10:42 pm
Vadala Road 10:47 pm
Sewri 10:50 pm
Cotton Green 10:53 pm
reay Road 10:55 pm
Dockyard Road 10:58 pm
Sandhurst Road 11:00 pm
Masjid 11:02 pm
Mumbai CST 11:05 pm


Download PDF