Local Train Route


Station Time
Panvel 9:38 pm
Khandeshwar 9:42 pm
Mansarovar 9:45 pm
Kharghar 9:48 pm
Belapur CBD 9:52 pm
Seawoods Darave 9:56 pm
Nerul 9:59 pm
Jui Nagar 10:02 pm
Sanpada 10:05 pm
Vashi 10:07 pm
Mankhurd 10:15 pm
Govandi 10:18 pm
Chembur 10:20 pm
Tilak Nagar 10:23 pm
Kurla 10:26 pm
Chunabhatti10:29 pm
GTB Nagar 10:32 pm
Vadala Road 10:37 pm
Sewri 10:40 pm
Cotton Green 10:43 pm
reay Road 10:45 pm
Dockyard Road 10:48 pm
Sandhurst Road 10:50 pm
Masjid 10:52 pm
Mumbai CST 10:55 pm


Download PDF