Local Train Route


Station Time
Panvel 9:27 pm
Khandeshwar 9:31 pm
Mansarovar 9:34 pm
Kharghar 9:37 pm
Belapur CBD 9:41 pm
Seawoods Darave 9:45 pm
Nerul 9:48 pm
Jui Nagar 9:51 pm
Sanpada 9:54 pm
Vashi 9:56 pm
Mankhurd 10:04 pm
Govandi 10:07 pm
Chembur 10:09 pm
Tilak Nagar 10:12 pm
Kurla 10:15 pm
Chunabhatti10:18 pm
GTB Nagar 10:21 pm
Vadala Road 10:26 pm
Sewri 10:29 pm
Cotton Green 10:32 pm
reay Road 10:34 pm
Dockyard Road 10:37 pm
Sandhurst Road 10:39 pm
Masjid 10:41 pm
Mumbai CST 10:44 pm


Download PDF